Startuje projekt Aktywny Orlik w Gminie Dopiewo!

W najbliższą sobotę 27 czerwca GOSiR startuje z projektem „Aktywny Orlik w Gminie”! Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w Dopiewie w godzinach 9:00-14:00 z piłką ręczną dzieci i młodzieży.

W programie imprezy:

  • prelekcja o zdrowym odżywianiu z dietetykiem
  • szkolenie z piłki ręcznej
  • mini turniej

Dla uczestników zapewniamy nawodnienie, poczęstunek oraz nagrodę za uczestnictwo.

Program „Aktywny Orlik” to 5 wydarzeń z czterema grami zespołowymi jak piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz finał podsumowujący.
Harmonogram miesięczny:

  • piłka ręczna - 27.06.2026
  • koszykówka - 25.07.2026
  • siatkówka - 22.08.2026
  • piłka nożna - 5.09.2026
  • finał w ramach „Zakończenia lata” w Skórzewie - 19.09.2026

Serdecznie zapraszamy!