Startuje projekt Aktywny Orlik w Gminie Dopiewo!
W najbliższą sobotę 27 czerwca GOSiR startuje z projektem „Aktywny Orlik w Gminie”! Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w Dopiewie w godzinach 9:00-14:00 z piłką ręczną dzieci i młodzieży.
W programie imprezy:
- prelekcja o zdrowym odżywianiu z dietetykiem
- szkolenie z piłki ręcznej
- mini turniej
Dla uczestników zapewniamy nawodnienie, poczęstunek oraz nagrodę za uczestnictwo.
Program „Aktywny Orlik” to 5 wydarzeń z czterema grami zespołowymi jak piłka ręczna, siatkówka, koszykówka, piłka nożna oraz finał podsumowujący.
Harmonogram miesięczny:
- piłka ręczna - 27.06.2026
- koszykówka - 25.07.2026
- siatkówka - 22.08.2026
- piłka nożna - 5.09.2026
- finał w ramach „Zakończenia lata” w Skórzewie - 19.09.2026
Serdecznie zapraszamy!
