Siatkarski Final Four zakończony

Turniej siatkarski Final Four został rozegrany w sobotę 1 kwietnia w hali sportowej GOSiR w Dopiewie. Cztery najlepsze zespoły dwóch poprzednich turniejów rywalizowały o super puchar.

Grano na boisku głównym, na wstępie rozegrano półfinały, oba bardzo zacięte kończyły się tie-breakami.  W pierwszym Plażowicze pokonali Kontra bandę a w drugim WKS wygrał z MS Active. Spotkanie o trzecie miejsce to kolejny mecz gdzie dopiero tie-break wyłonił zwycięzcę. MS Active wygrywa w decydującym secie 15-10 z Kontra bandą. Finał tradycyjnie już rozpoczął się od przedstawienia obu zespołów, którzy choć przez chwile mogli poczuć się jak na meczu ligi mistrzów.  Ponownie jak w poprzednich meczach walka o każdą piłkę w wykonaniu obu zespołów, graliśmy do trzech setów wygranych, wyrównane trzy pierwsze sety, czwarty wyraźnie  wygrywa WKS. Ponownie tie-break decydował tym razem o zwycięstwie w całym turnieju. Ostatecznie as serwisowy i piątego seta 15-13 wygrywa zespół WKS a na drugim miejscu turniej kończy zespół Plażowiczów. Na zakończenie wręczono zwycięzcą okazały puchar a najlepszym trzem zespołom gadżety GOSiRu.