Aktualności

Jesteś tutaj

JESIENNY TURNIEJ P. SIATKOWEJ O PUCHAR DYREKTORA GOSIR

Zapraszamy do kibicowania uczestnikom Jesiennego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Amatorskich o Puchar Dyrektora GOSiR w Dopiewie, który odbędzie się w niedzielę 26.11.2023 r. od godz. 9.30. Zawody w hali GOSiR w Dopiewie odbędą się z udziałem poniższych 12 drużyn:

Czytaj więcej

VII CROSS DUATHLON ŻARNOWIEC ZA NAMI

28 października Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie oraz Gmina Dopiewo zorganizowali siódmą edycję Cross Duathlon Żarnowiec z udziałem 223 zawodników, w tym członków aż 50 dwuosobowych sztafet.

Czytaj więcej

VII edycja Cross Duathlon Żarnowiec

Jak co roku w ostatnią sobotę października odbędzie się impreza Cross Duathlon Żarnowiec, która organizowana jest już po raz siódmy.

Czytaj więcej
03 paź

XXII GRAND PRIX

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie i Gmina Dopiewo już po raz 22 zapraszają na cykl Grand Prix o puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, odbywający się pod honorowym patronatem Starosty Poznańskiego oraz Wójta Gminy Dopiewo!

Czytaj więcej

Na „Orliku” w Skórzewie pożegnano lato

W ramach gminnej imprezy kulturalno-sportowej „POŻEGNANIE LATA”, 23 września na kompleksie boisk „Orlik 2012” w Skórzewie GOSiR w Dopiewie zorganizował dziecięcy Runmageddon Kids oraz pokonywanie przez dorosłych 70-metrowego toru przeszkó

Czytaj więcej

Grajki z Jamajki zwycięzcą Turnieju Piłki Nożnej Amatorów

W niedzielny upalny dzień 17 września odbył się Turniej Piłki Nożnej Amatorów. Turniej przewidziany dla osób nie zrzeszonych w klubach piłkarskich.

Czytaj więcej

Pożegnanie Lata 2023

W sobotę 23 września 2023r na kompleksie boisk ORLIK 2012 w Skórzewie odbędzie się event Pożegnanie Lata 2023.

Czytaj więcej

Cross Duathlon Żarnowiec 2023

Ruszyły zapisy na VII Cross Duathlon Żarnowiec!

Czytaj więcej
06 wrz

Instruktorzy windsurfingu zjechali do Zborowa na Mistrzostwa Polski.

W niedzielę 2 września 2023 roku do Zborowie (owocowa plaża) zjechali się instruktorzy windsurfingu aby rozgrać między sobą Mistrzostwa Polski.

Czytaj więcej

Strony