Aktualności

Jesteś tutaj

ELIMINATOR SZOSOWY 2021 - ZAWODY ODWOŁANE

Drodzy uczestnicy, kolarze.

z przykrością informujemy, że zaplanowane na niedzielę 26 września 2021 zawody ELIMINATOR SZOSOWY zostają odwołane i przeniesione na inny termin.

Czytaj więcej

Piłkarze-amatorzy na start!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza w niedzielę 3.10.2021 r. o godz. 9.00 na AMATORSKI TURNIEJ w PIŁKĘ NOŻNĄ o PUCHAR DYREKTORA GOSiR w DOPIEWIE z udziałem drużyn z całej Wielkopolski!

Czytaj więcej

Siatkarski turniej pod znakiem „10” w Dopiewie!

Zapraszamy w niedzielę 10.10.2021r.
o godz. 10 na AMATORSKI TURNIEJ w PIŁKĘ SIATKOWĄ o PUCHAR DYREKTORA GOSiR w DOPIEWIE z udziałem 10 dziesięcioosobowych drużyn z całej Wielkopolski!

Czytaj więcej

ELIMINATOR SZOSOWY 2021 - ZAPISY

Trwają zapisy do II edycji „ELIMINATORA SZOSOWEGO”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, który odbędzie się w niedzielę 26 września 2021 roku.

 

Czytaj więcej
03 wrz

Udany Rowerowy Rajd Rodzinny

29 sierpnia 2021 roku odbył się Ekspercki Rowerowy Rajd Rodzinny „Życie bez uzależnień”, sfinansowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Czytaj więcej

Ruszyły zapisy na „Eliminatora Szosowego 2021”!!!

Rozpoczynamy zapisy do II edycji „ELIMINATORA SZOSOWEGO”, organizowanego przez Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, który odbędzie się w niedzielę 26 września 2021 roku na drodze serwisowej trasy S11 na odcinku od ronda w Dąbrówce do wyjazdu w Gołuskach.

Czytaj więcej

TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO - PODSUMOWANIE

W niedzielę, 15 sierpnia o godz. 10.00, w ramach cyklu „Grand Prix PAB Łączy” odbył się turniej brydża sportowego, jakiego w tym mieście dawno nie było.

Czytaj więcej

Wraca Eliminator szosowy

Po ubiegłorocznej przerwie, spowodowanej nasileniem się pandemii, do kalendarza imprez organizowanych przez Gminę Dopiewo - Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie, wraca „ELIMINATOR SZOSOWY” – wyścig kolarski jakich mało w Polsce!

Czytaj więcej

ZBOROWO NA SPORTOWO 08.08.2021 - podsumowanie ;)

Jak zwykle w niedzielę, tym razem 8 sierpnia, na „Owocowej Plaży” odbyła się kolejna edycja akcji „Zborowo na Sportowo” 2021, organizowana przez GOSiR i Gminę Dopiewo. Dzień był co prawda wietrzny ale słoneczny i zachęcał do sportowej aktywności, z której skorzystało sporo osób.

Czytaj więcej

TURNIEJ BRYDŻA SPORTOWEGO W DOPIEWIE

GMINA DOPIEWO - GMINNY OŚRODEK SPORTU i REKREACJI

ZAPRASZA NA DEBIUT BRYDŻA SPORTOWEGO W HALI W DOPIEWIE – GRAND PRIX PAB ŁĄCZY!!!

 

Cel imprezy:

Czytaj więcej

Strony