Aktualności

Jesteś tutaj

Owocowy Turniej Siatkówki Plażowej

W niedzielę 9 sierpnia odbył się Owocowy Turniej siatkówki plażowej - upalny dzień nie zniechęcił zawodników do pełnych emocji zmagań.
Ostatecznie w turnieju udział wzięło 7 par :

Czytaj więcej
02 lip

Gaszyn Challenge

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie dzięki nominacji otrzymanej od UG Dopiewo wziął udział w wyzwaniu #gaszynchallenge

Czytaj więcej
24 cze

Zasady korzystania z hali sportowej i sali aerobik podczas epidemii COVID-19

Zasady organizacji i funkcjonowania hali sportowej i sali aerobik w dobie COVID-19.

Czytaj więcej

Zasady korzystania z siłowni podczas epidemii COVID-19

Obowiązujące zasady funkcjonowania siłowni : - maksymalnie 6 osób w tym samym czasie. - obowiązują panele po 60 minut na które należy się zapisywać ( zgodnie z załączonym zdjęciem ). - należy zachować dystans społeczny /2m/ -zalecamy trenować co 2 maszynę.

Czytaj więcej

Dostępność obiektów GOSiR w Dopiewie w czasie epidemii covid-19 /stan na dzień 01.06.2020/

Kompleks ORLIK 2012 w Dopiewie

Poniedziałek – Piątek 8.00 – 22.00; Sobota – Niedziela 10.00 – 18.00

Obowiązuje grafik wynajmu tutaj

Czytaj więcej

Sprawdź się! Testy wiedzy.

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie nadal pozostaje zamknięty, jednakże żeby umilić Wam czas i pobudzić do działania przygotowaliśmy szereg zadań. Serdecznie zapraszamy do rozwiązywania testów z zakresu wiedzy o Gosirze lub sporcie na terenie Gminy Dopiewo.

Czytaj więcej

GOSiR Challenge

Zapraszamy do udziału w akcji "GOSiR Challenge" Wychodząc naprzeciw panującej epidemii koronawirusa Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie od poniedziałku 6 kwietnia 2020 roku wprowadza cykl sportowych zajęć i konkurencji dla wszystkich chętnych mieszkańców gminy Dopiewo.

Czytaj więcej

Koronawirus

W związku sytuacją rozprzestrzeniania się koronawirusa, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie ZAMYKA DO ODWOŁANIA halę sportową przy ul. Polnej 1a oraz odwołuje wszystkie zajęcia popołudniowe.

Zamknięte zostają:

Czytaj więcej

Strony

O nas

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Dopiewo - począwszy od tych najmłodszych a skończywszy na seniorach. Sport, turystyka i rekreacja - to nasza pasja.

 

Kontakt z nami

  • ul. Polna 1a,
       62-070 Dopiewo
  • Tel: +48 61 814 82 62
  • Email: gosir@dopiewo.pl