Aktualności

Jesteś tutaj

Turniej siatkówki w hali GOSiR !

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza na turniej amatorskich drużyn siatkarskich do hali sportowej przy ul. Polnej 1a w Dopiewie.

Czytaj więcej

ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na gastronomię w Zborowie

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na dzierżawę terenu w miejscowości Zborowo nad jeziorem Niepruszewskim z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną.

Czytaj więcej

Mnóstwo emocji i piękne bramki - jednym słowem turniej TATA Cup

W niedzielę 10 marca do hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie zjechało 8 zespołów by rywalizować w turnieju piłki nożnej TATA Cup.

Czytaj więcej

Otwarty konkurs na ratownictwo wodne - "OWOCOWA PLAŻA" w Zborowie

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie ogłasza otwarty konkurs ofert na obsługę ratowniczą kąpieliska „owocowa plaża” w miejscowości Zborowo nad jeziorem Niepruszewskim w zakresie bezpieczeństwa osób kąpiących się, utrzymania czystości, ładu i porządku w/w kąpielisku oraz prowadz

Czytaj więcej

Otwarty konkurs na dzierżawę terenu - GASTRONOMIA na "OWOCOWEJ PLAŻY" w Zborowie

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie ogłasza otwarty konkurs ofert na dzierżawę terenu w miejscowości Zborowo nad jeziorem Niepruszewskim
– „owocowa plaża” w Zborowie o powierzchni 60 m2 z przeznaczeniem na działalność gastronomiczną. 

Czytaj więcej

Przyznano stypendia sportowe Gminy Dopiewo na rok 2019

Kapituła Stypendium Sportowego Gminy Dopiewo przyznała stypendia sportowe na rok 2019

W tym roku otrzymywać je będzie 13 sportowców. Siedem piłkarek ręcznych, piłkarka nożna, zapaśniczka, pływaczka synchroniczna, koszykarka, taekwondzista i wioślarz.

Czytaj więcej

IV halowy turniej piłkarski Samorządowców

Po raz czwarty Gmina Dopiewo wraz z Gminny Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Dopiewie była organizatorem halowego turnieju piłki nożnej samorządowców.

Czytaj więcej

TATA CUP 2019

Po opadnięciu emocji kolejnego cyklu Grand Prix Orlików i Żaków, przyszedł czas na zaprezentowanie umiejętności piłkarskich przez trenerów i rodziców dzieci biorących udział w turniejach Grand Prix.

Czytaj więcej

Turniej Trzech Boisk pierwsze starcie !

Za nami turniej halowy w piłkę nożną z cyklu Turnieju Trzech Boisk. Pierwsze starcie cyklu odbyło się w hali GOSiR w Dopiewie. Kolejne turnieje w maju na boisku beach soccer'a na Owocowej Plaży w Zborowie oraz listopadowy turniej na boisku Orlik 2012 w Skórzewie.

Czytaj więcej
15 Feb

ZLOT BĄDŹ TURYSTĄ W SWOIM MIEŚCIE

Zapraszamy do wzięcia udziału w Zlocie "Bądź turystą w swoim mieście" organizowanego z okazji wyzwolenia Miasta Poznania spod okupacji niemieckiej.
Impreza odbędzie się 24 lutego 2019 od godziny 10:00.
Szczegóły i regulamin imprezy dostępne w załączniku.

Czytaj więcej

Strony

O nas

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Dopiewo - począwszy od tych najmłodszych a skończywszy na seniorach. Sport, turystyka i rekreacja - to nasza pasja.

 

Kontakt z nami

  • ul. Polna 1a,
       62-070 Dopiewo
  • Tel: +48 61 814 82 62
  • Email: gosir@dopiewo.pl