Aktualności

Jesteś tutaj

TATA CUP 2023

Udany powrót „TATA CUP”!
22 stycznia w hali GOSiR w Dopiewie, po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, odbyła się kolejna edycja amatorskiego turnieju piłki nożnej o nazwie „Tata Cup” z udziałem 9 zespołów.

Czytaj więcej
19 sty

Styczniowe turnieje XXI Grand Prix Orlików i Żaków w p. nożnej

W dniach 14-15.01 w hali GOSiR w Dopiewie odbyły się turnieje drugiej fazy rozgrywek XXI Grand Prix Orlików i Żaków o puchar Prezesa Wielkopolskiego ZPN Pawła Wojtali, odbywającego się pod honorowym patronatem Starosty Poznańskiego Jana Grabkowskiego i Wójta Gminy Dopiewo Pawła Przepióry.

Czytaj więcej

Dopiewskie Igrzyska Przedszkolaków „Zeuski 2023”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19, zaprasza na kolejną edycję Dopiewskich Igrzysk Przedszkolaków - „Zeuski 2023”. Impreza kierowana jest do pięciolatków uczęszczających do placówek wychowawczych z terenu gminy Dopiewo.

Czytaj więcej

HALOWY TURNIEJ AMATORÓW w piłce nożnej "TATA CUP"

Zapraszamy drużyny niezrzeszone do uczestnictwa w naszym halowym turnieju piłki nożnej "TATA CUP". Turniej odbędzie się 22 stycznia 2023r na obiekcie hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie przy ul. Polnej 1a.

Czytaj więcej

XXI GRAND PRIX Dopiewo - I Turniej

Pierwszy turniej z cyklu GRAND PRIX o puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej w piłce halowej orlików i żaków za nami. W sobotę 10 grudnia rywalizowały drużyny w kategorii orlika. Zespoły podzielono na dwie grupy Primera Division i Ekstraklasa, a oto komplet wyników:

Czytaj więcej

I Turniej Grand Prix orlików i żaków

Już w najbliższy weekend ruszamy z XXI edycją GRAND PRIX halowego turnieju piłki nożnej dla orlików i żaków o puchar prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj więcej

XXI GRAND PRIX

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie i Gmina Dopiewo już po raz 21 zapraszają na cykl Grand Prix o puchar Prezesa Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej, odbywający się pod honorowym patronatem Starosty Poznańskiego oraz Wójta Gminy Dopiewo!

Czytaj więcej

Strony