Aktualności

Jesteś tutaj

Pierwszy bieg na orientację za nami

Na przepięknych terenach laśnych w Żarnowcu w sobotę 21 kwietnia 2018 roku, podczas pierwszego biegu na orientację, organizowanego przez koło PTTK Pędziwiatry Dopiewo oraz GOSiR w Dopiewie na starcie stanęło blisko 80 osób.

Czytaj więcej

BEZPŁATNE Szkolenie z zakresu samoobrony

Gmina Dopiewo – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie oraz Straż Gminna Dopiewo zapraszają mieszkanki gminy Dopiewo w wieku od 16 roku życia na wstępne bezpłatne szkolenie
z zakresu samoobrony.

Czytaj więcej

ROZSTRZYGNIĘTY Konkurs na najem terenu pod wypożyczalnię sprzętu pływającego na plaży w Zborowie nad jeziorem Niepruszewskim.

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na najem terenu pod wypożyczalnię sprzętu pływającego na plaży w Zborowie nad jeziorem Niepruszewskim złożono jedną ofertę.

Czytaj więcej

Deblowa niedziela w hali GOSiR

Niedziela 15 kwietnia stała pod znakiem gier deblowych, które odbyły się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji w tenisa stołowego przystąpiło 12 par, które przyjechały z różnych stron Wielkopolski.

Czytaj więcej
10 kwi

ORIENTACJA Żarnowiec

Zapraszamy do udziału w pierwszej edycji rekreacyjnych biegów na orientację.

W miejscowości Żarnowiec w sobotę 21 kwietnia 2018 roku odbędą się amatorskie biegi w terenie leśnym w okolicy wiaty piknikowej.

Czytaj więcej

Owocowa plaża w Zborowie metą VI Rajdu „Pędziwiatr wiosenny”

Około 200 turystów stawiło się w niedzielę 8 kwietnia na mecie szóstego rajdu pieszo-rowerowego „Pędziwiatr wiosenny” organizowanego przez Koło PTTK „Pędziwiatry” w Dopiewie przy współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Gminą Dopiewo.

Czytaj więcej

Otwarty konkurs na najem terenu pod wypożyczalnię sprzętu pływającego na plaży w Zborowie

OTWARTY KONKURS NA NAJEM  TERENU POD WYPOŻYCZALNIĘ SPRZĘTU PŁYWAJĄCEGO NA PLAŻY W ZBOROWIE
 

Dyrektor Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie ogłasza otwarty konkurs ofert na najem:

Czytaj więcej

Deblowy Turniej Tenisa Stołowego i Badmintona

W niedzielę 15. kwietnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbędzie się Deblowy Turniej Badmintona i Tenisa Stołowego. Wszystkie chętne duety serdecznie zapraszamy do udziału w kategorii OPEN.

Czytaj więcej

Samorządowcy z Dopiewa najlepsi!

W sobotę 3 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się III Turniej piłki nożnej Samorządowców o puchar Wójta Gminy Dopiewo – Adriana Napierały.

Czytaj więcej

Podsumowanie Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet

W minioną sobotę 3 marca na terenie hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbyła się pierwsza edycja Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet, w której udział wzięło blisko 80 pań. Były także dzieci, które dzielnie towarzyszyły swoim mamą podczas ćwiczeń.

Czytaj więcej

Strony