Aktualności

Jesteś tutaj

ZBOROWO NA SPORTOWO 2022

Informujemy, że w niedzielę 10 lipca i 7 sierpnia 2022 roku na „OWOCOWEJ PLAŻY” w Zborowie odbędą się eventy rekreacyjne "ZBOROWO NA SPORTOWO". Już dzisiaj zapraszamy do udziału w:

• „OWOCOWYM” turnieju siatkówki plażowej,

• „OWOCOWYM” turnieju p. nożnej plażowej,

Czytaj więcej
15 cze

GODZINY FUNKCJONOWANIA GOSiR w DOPIEWIE

WAŻNY KOMUNIKAT!

Informujemy o godzinach otwarcia obiektów GOSiR w Dopiewie w dniach 16-19.06.2022 r.:

Czytaj więcej

Sportowa Sobota

Zapraszamy do aktywności ruchowej w projekcie Sportowa Sobota dla mieszkańców Gminy Dopiewo. Bezpłatny dostęp do hali sportowej Szkoły Podstawowej przy ulicy Malinowej w Dąbrówce, będzie możliwy już 23 kwietnia w godzinach 10:00-14:00. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

Gminne Konto Pomocowe dla uchodźców z Ukrainy

Chcesz wesprzeć finansowo naszych sąsiadów zza wschodniej granicy? Poniżej podajemy numery kont pomocowych. Liczy się każda złotówka. Bądźmy solidarni z obywatelami Ukrainy, którzy bronią swojego kraju przed agresorem.

Czytaj więcej

Korona Dąbrówki XI edycja biegu

Rozpoczynamy nową dekadę biegu. Mamy nową szatę strony internetowej, będą nowe medale.

Czytaj więcej

Sportowa Sobota

Zapraszamy do aktywności ruchowej w projekcie Sportowa Sobota dla mieszkańców Gminy Dopiewo. Bezpłatny dostęp do hali sportowej Szkoły Podstawowej przy ulicy Malinowej w Dąbrówce, będzie możliwy już 26 marca oraz 23 kwietnia w godzinach 10:00-14:00. Serdecznie zapraszamy.

Czytaj więcej

Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2014 „Międzynarodowy Dzień Sportu dla rozwoju i pokoju.”

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza na Turniej Piłki Nożnej dla rocznika 2014 z okazji: „Międzynarodowego Dnia Sportu dla rozwoju i pokoju.” (zapoznaj się ze szczegółami akcji) 

Czytaj więcej

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ "TATA CUP" 2022

Rodzice-piłkarze na start!

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie zaprasza w niedzielę 6 marca 2022 r. o godz. 9.00 na HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ TATA CUP z udziałem rodziców dzieci z całej Wielkopolski!

Czytaj więcej

Strony

O nas

Naszym celem jest upowszechnianie kultury fizycznej wśród mieszkańców Gminy Dopiewo - począwszy od tych najmłodszych a skończywszy na seniorach. Sport, turystyka i rekreacja - to nasza pasja.

 

Kontakt z nami

  • ul. Polna 1a,
       62-070 Dopiewo
  • Tel: +48 61 814 82 62
  • Email: gosir@dopiewo.pl