Siłownia po remoncie

W budynku hali sportowej GOSiR w Dopiewie po osiemnastu latach odnowiona została siłownia. 

Obecnie obiekt wyposażony jest w wysokiej klasy sprzęt pozwalający na wykonywanie treningu całego ciała, zarówno siłowego jak również typu cardio. Trening siłowy jest doskonałą alternatywą dla osób chcących poprawić swoją sylwetkę, ale również wzmocnić kondycje i koordynację ruchową. 

W ofercie siłowni znajdują się także zajęcia grupowe z instruktorem takie jak abt, płaski brzuch, sexi pupa czy zajęcia fit mama i dziecko, które aktywizować mają nie tylko mamy ale również ich najmłodsze pociechy. W trakcie zajęć grupowych wzmocnić można wszystkie mięśnie swojego ciała oraz poprawić ogólny wygląd i samopoczucie. 

Siłownia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-22:00. W siłowni pracuje trener personalny, który służy pomocą w doborze odpowiednich ćwiczeń dla danej osoby tak, aby trening przyniósł zamierzone efekty.  

Godziny pracy instruktora: poniedziałek 7:00-15:00, wtorek 14:00-22:00, środa 10:00-18:00, czwartek 7:00-15:00 oraz piątek 14:00-22:00. 

Karnet miesięczny obejmujący cały pakiet zajęć można kupić już w cenie 100,00 zł oraz 60,00 zł karnet ulgowy. 

W celu dokładniejszego zapoznania się z ofertą zapraszamy do skorzystania z pierwszego darmowego wejścia na trening. 

Szczegóły można znaleźć również na stronie internetowej www.gosir.dopiewo.pl oraz na facebook-u szukając „siłownia GOSiR Dopiewo”.