Siatkarska niedziela w hali GOSiR

Niedziela 14 kwietnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie zapisała się turniejem siatkówki drużyn amatorskich. Po ponad rocznej nieobecności znów mogliśmy oglądać zaciekłe pojedynki na siatce oraz walkę o każdy punkt. Na turniej zjechało 7 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy. Turniej rozpoczął się prezentacją zespołów a odprawy sędziowskiej dokonał Bartosz Świst - jeden z sędziów prowadzących.

Drużyny zostały przypisane do boisk A i B gdzie toczyły swoje pojedynki a wielki finał poprzedzony oprawą rodem z największych siatkarskich turniejów odbył się na boisku centralnym.

W wielkim finale spotkały się zespoły WEŹ NIE PYTAJ oraz WTORKOWI WĄGROWIEC. Nie do pokonania okazał się zespół WEŹ NIE PYTAJ - tego dnia nie było sposobu by ugrać nawet seta.

Cieszy fakt, że swoim zasięgiem imprezy sportowe organizowane przez ośrodek wykraczają daleko po za obszar gminy Dopiewo a wysoki poziom organizacyjny jest doceniany przez uczestników.

Kolejne spotkanie z siatkówką już na początku lipca - wtedy przenosimy się na przepiękną OWOCOWĄ PLAŻĘ w Zborowie nad jeziorem Niepruszewskim by rywalizować w turnieju plażówki.

klasyfikacja końcowa:

1. WEŹ NIE PYTAJ

2. WTORKOWI WĄGROWIEC

3. CZEMPIŃ

4. HIGH HOPES

5. STAY IN FRONT POZNAŃ

6. DRUŻYNA MIŁOŚNIKÓW SIATKÓWKI

7. KS JEDNOROŻEŁ 

 

GALERIA ZDJĘĆ