Rajd rowerowy - „Zobacz, co Tobie pasuje”

Już od kilku lat Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie promuje wśród mieszkańców aktywny tryb życia, używając do tego hasła „Zobacz, co Tobie pasuje”. Hasło zachęca do znalezienia takiego rodzaju aktywności fizycznej, która sprawia najwięcej radości i satysfakcji danemu mieszkańcowi gminy. W ostatnią niedzielę sierpnia /27.07.2017/ startuje rajd rowerowy, który pomoże w wyborze najciekawszej aktywności. Rajd na zakończenie wakacji „Zobacz, co Tobie pasuje” będzie miał formę gwiaździstą, każdy jego uczestnik może wystartować z dowolnie wybranego przez siebie punktu kontrolnego. Punkty znajdować się będą w: • Skórzewie w Parku Rodzinka przy ulicy Skórzewskiej 19, • Dopiewcu na Osiedlu Linea – Leśna Polana przy ulicy Promenada 5, • Zakrzewie na placu Ochotniczej Straży Pożarnej przy ulicy Długiej 73, • Trzcielinie na boisku piłkarskim przy ulicy Środkowej, • Dopiewie na Orliku przy ulicy Polnej 1, Do ukończenia rajdu wymagane jest pojawienie się w minimum czterech wybranych punktach kontrolnych oraz wykonanie czekającego tam zadania. Rowerzyści zmierzą się z konkurencjami sprawnościowymi oraz testem wiedzy. Metą rajdu jest Owocowa Plaża w Zborowie, która stanowi końcowy punkt dla każdego rowerzysty. Na zakończenie rajdu na plaży czekać będą gry, zabawy a także poczęstunek. W rajdzie uczestniczyć mogą zarówno osoby indywidualne oraz zespoły składające się z dwóch osób lub całych rodzin. Ważne jest pozytywne nastawienie oraz chęć do wspólnej zabawy. Rajd to idealna okazja do wykorzystania ostatnich dni kończącego się lata i spędzenia ich w aktywny sposób poznając naszą gminę na rowerze. Rozpoczęcie rajdu: 27 sierpnia / niedziela / 2017 rok, godz. 10:00 W programie rajdu znajduje się: • Pięć specjalnie przygotowanych punktów kontrolnych z różnymi aktywnościami sportowymi i testami wiedzy ogólnej.
Na mecie rajdu znajdującej się na Owocowej Plaży w Zborowie poczęstunek dla uczestników rajdu fundowany przez firmę Wiejski Stół dr Maryniak ze Skórzewa  oraz Piekarnię-Cukiernię RAWA z Konarzewa oraz konkursy:
w godzinach 11.00 - 13.55 konkurs o nagrodę główną,
ok. g. 12.00 oraz ok g. 13.00 konkursy z nagrodami - /upominki GOSiR Dopiewo/,
ok g. 14.00 rozstrzygnięcie konkursu o główną nagrodę;
ok. g. 14.15 wręczenie nagrody w postaci roweru o wartości 1000 zł ufundowanego przez sklep Rower Tramp ze Skórzewa; UDZIAŁ W RAJDZIE JEST BEZPŁATNY

Załączniki: