Poznaniacy z pierwszym miejscem!

W niedzielę 25 listopada hala sportowa GOSiR w Dopiewie gościła zespoły, które rywalizowały w Amatorskim Turnieju piłki nożnej.

Cieszy fakt, że swoim zasięgiem sięgamy coraz dalej jeśli chodzi o sportowe wydarzenia bowiem na turniej zjawiły się zespoły z Konina, Wyrzeki koło Śremu, Poznania , drużyny z ościennych Gmin oraz lokalne. Zainteresowanie było bardzo duże a wysoki poziom sportowy oraz organizatorski jest zawsze doceniany tym samym wiele zespołów zgłasza chęć uczestnictwa. Do turnieju zgodnie z regulaminem przystąpiło osiem zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy.

Turniej rozpoczęliśmy powitaniem oraz odprawą. Krótko po godzinie 9 rano na parkiet hali przy Polnej wyszły pierwsze zespoły. Jak zawsze nie zabrakło emocji oraz sportowej walki. Tego dnia mogliśmy obserwować wiele przepięknych bramek. Pierwsze mecze pokazały zaangażowanie oraz chęć zwycięstwa jednak najmocniej swoją obecność zaznaczył zespół Poznaniacy oraz Agroltech Wyrzeka ostatecznie trafiając na siebie w finale. Zespół z Poznania okazał sie bardzo silny i finał wygrał 4:0 a w całym turnieju stracił tylko dwie bramki.

Najlepszym strzelcem turnieju został Hubert Ratajczak (Poznaniacy) z 8 trafieniami. Tego dnia był nie do zatrzymania.

Frekwencja nie zawiodła zarówno drużyn jak i kibiców niedzielnego turnieju, dlatego już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez GOSiR w Dopiewie!

Klasyfikacja końcowa:

1. POZNANIACY

2. AGROLTECH WYRZEKA

3.RAPID POZNAŃ

4. LEMON

5. ORŁY

6. GLS

7. TIGERS KONIN

8. GARAŻ TEAM

 

GALERIA ZDJĘĆ