PLENER RZEŹBIARSKI OWOCOWA PLAŻA w ZBOROWIE
Zakończył się plener rzeźbiarski, który przez 5 dni odbywał się na Owocowej Plazy w Zborowie, podczas którego studenci z Wydziału Rzeźby UAP tworzyli rzeżby z gliny i drewna. Efekty ich pracy można cały czas podziwiać na terenie plaży.
Ponadto studenci przeprowadzili szereg warsztatów rzeźbiarskich w których udział wzięli uczniowie ze szkół z terenu Gminy Dopiewo oraz uczestnicy spływu kajakowego organizowanego przez GOSiR.
Rzeźby z drewna stworzone przez studentów można oglądać również przed Gminna Biblioteką Publiczną i Centrum Kultury w Dopiewie.
