PIŁKARZE PLAŻOWI NA START!

Zapraszamy do udziału w „Owocowym Turnieju Piłki Nożnej Plażowej” na OWOCOWEJ PLAŻY w Zborowie - niedziela, 7.08.2022 r., godz. 12:00. Zgłoszenia: do 5 sierpnia rano (decyduje kolejność zapisów!) pod adresem e-mail: gosir@dopiewo.pl oraz ew. w dniu zawodów od godz.11:30 (w przypadku wolnych miejsc!).

Niedzielny Turniej beach soccera podczas "Zborowo na Sportowo" będzie nadzorował były napastnik polskiej reprezentacji w piłce nożnej GRZEGORZ RASIAK
Kto chętny na rozmowę lub pamiątkowa fotkę serdecznie zapraszamy
Pan Grzegorz jest współzałożycielem Korty Tenisowe Skórzewo, które w tym dniu zapewnią nam dodatkowe atrakcje z kijem tenisowym w roli głównej.
zapraszamy zarówno dzieci, jak i starszych !

Krótko o gościu specjalnym :)
Grzegorz Rasiak w latach 2002-07 zagrał w 37 meczach reprezentacji Polski, strzelając 8 bramek i zaliczając wiele asyst, w tym np. w 2006 r. przy jednej z bramek E. Smolarka
w pamiętnym meczu z Portugalią w Chorzowie, wygranym przez Polaków 2:1. Jako napastnik wystąpił w eliminacjach i finałach MŚ 2006 w Niemczech oraz kwalifikacjach do Euro 2008. Wicekról strzelców ekstraklasy w Groclinie Dyskobolii Grodzisk Wlkp. (2002 r.), a potem zawodnik m.in. Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk i Warty Poznań, ma w swoim piłkarskim CV także występy na Wyspach Brytyjskich - bronił barw np. Derby County, Tottenhamu, Southampton i Bolton Wanderers oraz AEL Limassol na Cyprze.
Łącznie we wszystkich swoich 376 meczach klubowych w kraju i za granicą G. Rasiak strzelił aż 129 goli.

A w jakiej formie jest teraz 43-letni wychowanek Olimpii Poznań, będzie się można przekonać właśnie 7.08 na „Owocowej Plaży” w Zborowie od godz. 12.00, w ramach którego będzie można spróbować bronić rzuty karne wykonywane przez byłego napastnika reprezentacji Polski – zapraszamy, bo taka okazja może się więcej nie powtórzyć!