Nowy plac zabaw oraz siłownia plenerowa na Owocowej Plaży w Zborowie

Nowy plac zabaw dla najmłodszych na Owocowej Plaży w Zborowie oraz siłownia plenerowa od początku wakacji służą mieszkańcom Gminy Dopiewo oraz wszystkim odwiedzającym tereny rekreacyjno- sportowe. Plac zabaw projektowano i wykonywano według najnowszych trendów i standardów by był bezpieczny a jego elementy zachęcały do wszelkich aktywności i zabaw najmłodszych.

Zestaw zabawowy w formie statku idealnie wkomponowuje się w otoczenie plaży a rozmaite zastawy w konwencji owocowej uzupełniają całość. Przy placu zabaw powstała nowa siłownie plenerowa. Każda osoba znajdzie coś dla siebie bowiem maszyny oferują szeroką gamę ćwiczeń różnych partii ciała. Na placu pojawiły się też elementy małej architektury - ławeczki i kolejny stół szachowy.

Zapraszamy na tereny rekreacyjno- sportowe w Zborowie nad jeziorem Niepruszewskim wszystkich pragnących uciec od miejskiego zgiełku. Owocowa plaża to opcja zarówno dla aktywnych (jest boisko do siatkówki, piłki plażowej ręcznej/nożnej, małe boisko do koszykówki oraz nowa siłownia plenerowa) jak i chcących się poopalać czy nadrobić zaległości książkowe w cieniu trzcinowych daszków przy plaży. Owocowa plaża to miejsce przyjazne rodzinom gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Pasjonaci sportów wodnych mogą skorzystać z wypożyczalni desek SUP w każdy słoneczny dzień od wtorku do niedzieli.