Mnóstwo emocji w ostatnim turnieju Trzech Boisk

W niedzielę 3 listopada odbył się trzeci turniej kończący cykl "Turnieju Trzech Boisk". Drużyny rywalizowały w trzech turniejach na trzech różnych arenach /hala sportowa GOSiR Dopiewo, boisko do 

beach soccera w Zborowie nad jeziorem Niepruszewskim oraz na ORLIKU w Skórzewie/. Formuła turnieju była ciekawa ukazując jak poszczególne drużyny radzą sobie rywalizując na odmiennych nawierzchniach. 

Każdy zespół zbierał punkty do klasyfikacji generalnej, która miała wyłonić mistrza rozgrywek. Ostatni turniej był niezwykle ciekawy bowiem droga do zwycięstwa i zajęcia pierwszego miejsca w całym cyklu była otwarta dla czterech zespołów.

Losy zwycięzcy zmieniały się z każdym spotkaniem i droga po połowie rywalizacji była cały czas otwarta . Dopiero przedostatnie spotkanie w turnieju zamieszało w tabeli ponieważ faworyt i lider klasyfikacji po dwóch turniejach zespół

NANKATSU uległ 0:3 zespołowi PERFECT LUBOŃ. Ostatnie spotkanie było niezwykle istotnie dla zespołu z Wyrzeki gdyż wygrana zapewniała podwójną koronę w tym dniu - zwycięstwo w trzecim turnieju oraz w całym cyklu.

W ostatnim spotkaniu zespół AGROLTECHU WYRZEKI wysoko pokonał zespół FC PO NALEWCE i tym samym trafiły w ich ręce dwa trofea. W klasyfikacji generalnej wyprzedzili jednym punktem zespół NANKATSU.

 

klasyfikacja trzeciego turnieju / 3.11.2019r./

1.AGROLTECH WYRZEKA

2. DOP-DENT

3.NANKATSU

4. PERFECT LUBOŃ

5. FC PO NALEWCE

 

klasyfikacja generalna Turnieju Trzech Boisk

1. AGROLTECH WYRZEKA - MISTRZ

2. NANKATSU

3. DOP-DENT

4. FC PO NALEWCE

5. PERFECT LUBOŃ

6. KIBICE PSŻ

7. GARAŻ TEAM

8. DOPIEWO

GALERIA ZDJĘĆ