Mnóstwo emocji i piękne bramki - jednym słowem turniej TATA Cup

W niedzielę 10 marca do hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie zjechało 8 zespołów by rywalizować w turnieju piłki nożnej TATA Cup.

Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. Krótko po godzinie 9 usłyszeliśmy pierwszy gwizdek początkujący zmagania w turnieju. Rywalizację rozpoczął GKS Dopiewo mierząc się z Orkanem Konarzewo. Zwycięsko w meczu otwarcia wyszedł GKS zwyciężając 2:1.  

Silnie swoją obecność w turnieju zaznaczył zespół Korony Zakrzewo wysoko zwyciężając swój pierwszy mecz z Victorią Wysogotowo (4:0).  

Szczególnie ciekawe okazały się mecze z udziałem zespołu FC Ojcowie Mistrzyń, którzy swoją postawą oraz determinacją zajęli pierwsze miejsce w swojej grupie strzelając w ostatnich sekundach bramkę z rzutu wolnego Koronie Zakrzewo.

Mecze półfinałowe to kolejne emocje. W pierwszym półfinale zmierzyły się dwa zespoły z Zakrzewa – Korony Zakrzewo oraz Korony Zakrzewo Strabag. Regulaminowy czas gry nie przyniósł rozwiązania i o awansie decydowała seria rzutów karnych lepiej egzekwowanych przez zespół Korony Zakrzewo.

W drugim półfinale zobaczyliśmy zespoły Ojców Mistrzyń oraz Canarinhos Skórzewo, który wysoko zwyciężył swój półfinał (0:4)

W finałowym meczu Korona Zakrzewo zwyciężyła z Canarinhos Skórzewo (2:1). Emocji nie brakowało a szala zwycięstwa przechylała się błyskawicznie. Na boisku widać było determinację i chęć zwycięstwa.

Sportowo turniej stał na bardzo wysokim poziomie czego dowodem były piękne bramki, których łącznie wpadło 57 a szybkie, dynamiczne akcje tworzyły nie lada widowisko.

Klasyfikacja generalna:

1. KORONA ZAKRZEWO

2. CANARINHOS SKÓRZEWO

3. FC OJCOWIE MISTRZYŃ

4. KORONA ZAKRZEWO STRABAG

5. GKS DOPIEWO

6. VICTORIA WYSOGOTOWO

7. ORKAN KONARZEWO

8. LECHIA KOSTRZYN 

Najlepszym zawodnikiem został - Mikołaj Przybył z Korony Zakrzewo

 

GALERIA ZDJĘĆ