MARATON FITNESS za nami!

W sobotę 9 marca w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbył się maraton fitness. Blisko 40 uczestników miało okazję wziąć udział w różnorodnych zajęciach, takich jak zumba, joga, fit body oraz sexy pupa. Poziom energii był ogromny, a atmosfera była pełna pozytywnych emocji.
Zumba pozwoliła uczestnikom rozgrzać się i popracować nad koordynacją ruchową, fit body oraz sexy pupa były doskonałym treningiem siłowym, który zmuszał wszystkich do pracy nad swoją wytrzymałością natomiast joga umożliwiła im zrelaksowanie się i wzmocnienie ciała.
Po całym maratonie uczestnicy mieli okazję podsumować swoje osiągnięcia i cieszyć się z postępów, jakie zrobili. Każdy mógł poczuć dumę z siebie za pokonanie swoich własnych ograniczeń i zaangażowanie w aktywność fizyczną.

Dziękujemy wszystkim za udział w maratonie fitness i zachęcamy do dalszej pracy nad swoją kondycją fizyczną. Jesteśmy pewni, że dzięki regularnemu treningowi, każdy będzie mógł osiągnąć swoje cele fitnessowe i cieszyć się zdrowym, aktywnym stylem życia. Do zobaczenia na kolejnej edycji maratonu!