KIEDY, GDZIE, KTO? - KIBICUJMY NASZYM SPORTOWCOM !!!

Pod takim hasłem Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dopiewie wyszedł z inicjatywą zamieszczania na swojej stronie internetowej (www.gosir.dopiewo.pl) przed każdym weekendem informacji o ligowych zawodach sportowych zaplanowanych na terenie Gminy Dopiewo w różnych dyscyplinach sportu i kategoriach wiekowych.

Chcemy tworzyć cotygodniowy kalendarz meczów ligowych drużyn z Gminy Dopiewo i udostępniać go naszym mieszkańcom, mając nadzieję, że zwiększy to frekwencję na wydarzeniach organizowanych przez NASZE KLUBY. Dlatego w imieniu kibiców prosimy zainteresowanych o przesyłanie - najpóźniej do środy wieczorem w danym tygodniu! - na adres: gosir@dopiewo.pl oraz mariusz.frackowiak@dopiewo.pl, zaproszenia na swoje najbliższe zawody sportowe, podając koniecznie: datę i godzinę meczu, adres boiska/hali, rodzaj rozgrywek ligowych i oczywiście pełne nazwy grających zespołów (najlepiej z aktualnym miejscem gospodarzy i gości w ligowej tabeli).

Taki terminarz meczów drużyn z Gminy Dopiewo będziemy zamieszczać (najpóźniej w każdy piątek danego tygodnia) na stronie www.gosir.dopiewo.pl, zapewne ku zadowoleniu kibiców i mamy nadzieję - także np. sponsorów tytularnych zespołów z naszej gminy. Zainteresowanym klubom dajemy możliwość bezpłatnego wypromowania swojej działalności na stronie GOSiR w Dopiewie, którą codziennie odwiedzają dziesiątki osób! Oczekujemy tylko rzetelnych informacji dostarczanych do nas na czas.

Prosimy zatem (najpóźniej do środy wieczorem w danym tygodniu) o przesłanie opisu zawodów zaplanowanych na najbliższy weekend, których jesteście Państwo gospodarzami, dzięki czemu zwiększycie szansę na obecność jeszcze większej ilości kibiców sprzyjających Waszej Drużynie!

ZGŁOŚCIE NAM SZCZEGÓŁY ZAWODÓW, W KTÓRYCH BIORĄ UDZIAŁ KLUBY Z GMINY DOPIEWO - CZEKAMY!!!

 

W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAPRASZAMY NA PONIŻSZE ZAWODY SPORTOWE Z UDZIAŁEM SPORTOWCÓW Z GMINY DOPIEWO:

  • 22.01 (sobota), godz. 9:00-15:00 - Hala GOSiR w Dopiewie, ul. Polna 1a.

Piłkarski Turniej Halowy organizowany przez Akademię GKS Dopiewo.

Rocznik 2011 i mł. (E1) w godz. 09:00-12:00 z udziałem: GKS Dopiewo, Dyskobolia Grodzisk Wlkp., AS Wronki, Red Box Poznań, KS Orkan Konarzewo i Stella Luboń.

Rocznik 2013 i mł. (F1) w godz. 12:00-15:00 z udziałem: GKS Dopiewo, SF Luboń, KS Canarinhos Skórzewo, KS Korona Zakrzewo, AP Młoda Rawia Rawicz i APR Jarocin.

KIBICUJMY NASZYM SPORTOWCOM!!!