II Community Cup - Dopiewo 2023

W ramach obchodów Dni Dopiewa odbył się Międzynarodowy Turniej Community Cup 2023. Turniej poprzedzony ceremonią otwarcia, na której gościliśmy Wójta Gminy Dopiewo dr Pawła Przepiórę, Burmistrza Gminy Dallgow Doberlitz Svena Richtera, Wicewójta Gminy Dopiewo Pawła Jazego, Zastępcę Burmistrza Dallgow Doberlitz Petera Kristke, Radnych Gminy Dopiewo oraz Delegację samorządową Dallgow Doberlitz. W turnieju uczestniczyło sześć zespołów,: KS Canarinhos Skórzewo, KS Korona Zakrzewo, GKS Dopiewo, KS Orkan Konarzewo i dwa zespoły z partnerskiej gminy Dallgow Doberlitz reprezentujące SV Dallgow 47 e.V. w kategorii junior D1. Uroczystego otwarcia dokonali Wójt Gminy Dopiewa dr Paweł Przepióra i Burmistrz Dallgow Doberlitz Sven Richter. Pokaz taneczny zaprezentowała grupa ARTS&FUN prowadzoną przez panią Monikę Kubiak. Przy żarze z niebios rozebrano 11 meczy. W finale spotkały się zespoły SV Dallgow 47 e.V /team A/ z KS Koroną Zakrzewo, tryumfatorem został zespół niemiecki wygrywając 2:0 z rówieśnikami naszej gminy. Po rozgrywkach nastąpił przemarsz na plac gminny, gdzie na scenie głównej nastąpiła uroczysta dekoracja drużyn i zawodników indywidualnych. Na podium zobaczyliśmy drużyny:

1. SV Dallgow 47 e.V  /team A/
  2. KS Korona Zakrzewo
  3. GKS Dopiewo

Najlepszym strzelcem turnieju został: Max Lorkowski – SV Dallgow 47 e.V /team A/

Najlepszym zawodnikiem turnieju MVP została: Aleksandra Krasowska – KS Korona Zakrzewo

Najlepszym bramkarzem został: Jaspar Matthies - SV Dallgow 47 e.V /team A/

Wyniki i pełną klasyfikację znajdziecie w załącznikach zdjęcia znajdziecie klikając tutaj.