ELIMINATOR SZOSOWY 2021 - ZAWODY ODWOŁANE

Drodzy uczestnicy, kolarze.

z przykrością informujemy, że zaplanowane na niedzielę 26 września 2021 zawody ELIMINATOR SZOSOWY zostają odwołane i przeniesione na inny termin.

Czekaliśmy do samego końca aby osiągnąć minimum uczestników, niestety na dzisiaj mamy tylko 40 osoby. Zrobiliśmy naprawdę wiele, ulotki w pakietach startowych imprez rowerowych, trzykrotna informacja rozesłana do ok 200 klubów kolarskich w Polsce, ok 300 maili do redakcji prasowych, radiowych, telewizyjnych i portali internetowych. Chyba wszyscy potrzebujemy czasu by wrócić do formy przedpandemicznej.

Opłatę startową zwrócimy Wam do 30 września 2021 na rachunek bankowy.

Aby choć w minimalny sposób zrekompensować brak startu w najbliższą niedzielę, otrzymujecie Państwo od nas:

  • 25% rabatu na udział w kolejnej edycji ELIMINATORA SZOSOWEGO przeniesionego na 2022 rok. O terminie poinformujemy Was w osobnej wiadomości
    lub
  • 10,00 zł zniżki na udział w CROSS DUATHLONIE w ŻARNOWCU organizowanym przez nas 30 października /sobota/ 2021 roku. Zapisy wkrótce, szczegóły na www.duathlonzarnowiec.pl 

Jesteśmy przekonani, że pomimo zaistniałej sytuacji w dalszym ciągu będziecie aktywnie spędzać wolny czas, swoją postawą zachęcać innych do uprawiania kolarstwa i wrócicie do nas.