Deblowa niedziela w hali GOSiR

Niedziela 15 kwietnia stała pod znakiem gier deblowych, które odbyły się w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Do rywalizacji w tenisa stołowego przystąpiło 12 par, które przyjechały z różnych stron Wielkopolski. Równo o godzinie dziesiątej do rywalizacji przystąpiły wszystkie pary, które wcześniej zostały podzielone na dwie grupy A i B. Szczególnie silna okazała się grupa A gdzie mecze często kończyły się na przewagi a szala zwycięstwa co chwilę przechylała się na daną parę.

Rywalizacja w grupie B okazała się wyrównania a wyłonienie zwycięzców przyniosło dopiero obliczanie bilansu ponieważ trzy pary miały taką samą ilość punktów. Na pochwałę zasługuję postawa młodych mieszkańców Gminy Dopiewo - Jędrzeja Szymkowiaka oraz Jakuba Adamczaka, którzy dzielnie rywalizowali w swojej grupie z doświadczonymi zawodnikami.

Wszystkie ćwierćfinały zwycięskie zespoły przebrnęły szybko kończąc swoje spotkania gładko trzy do zera. Zacięty okazał się półfinał pomiędzy parami Piotr Raptis/ Maciej Mroziński a Dominik Krzyśka/ Adrian Giziński z Rogoźna. Po zaciętym boju zwycięzcami okazali się ci pierwsi.

Finał turnieju to połączenie doświadczenia i młodzieńczej fantazji. Niezwykle zacięty i pełen emocji finał w którym mogliśmy oglądać niesamowite ataki oraz często widowiskowe obrony. Zwodnicy Piotr Raptis/ Maciej Mroziński oraz Miłosz Kukawka/ Michał Nowak stworzyli piękne finałowe widowisko. Zwycięzcami turnieju okazali się młodzi zawodnicy Miłosz Kukawka/ Michał Nowak.

W hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w tym dniu możliwe również było sprawdzenie swoich sił i umiejętności w grze w badmintona.

 

Zwycięzcy turnieju w deblowym tenisie stołowym

1. Miłosz Kukawka/ Michał Nowak

2.Piotr Raptis/ Maciej Mroziński

3. Dominik Krzyśka/ Adrian Giziński

GALERIA ZDJĘĆ