Aqua Games Kids&Youth 2023

24 czerwca 2023 r. na „Owocowej Plaży” w Zborowie koło Dopiewa po raz drugi w Polsce rozegrane zostaną zawody z zakresu pływania i sportowego ratownictwa wodnego dla dzieci i młodzieży (w trzech kategoriach wiekowych) oraz rodziców pod nazwą Aqua Games Kids&Youth 2023.

Konkurencje oraz sprzęt dostosowane będą do wieku i możliwości uczestników. W tym roku w Zborowie wystartują zawodnicy w kategorii Junior Młodszy (6-9 lat), Junior (10-12 lat) i Młodzik (13-15 lat). Organizatorami tej ciekawej i oryginalnej imprezy będą Ratownictwo Wodne Sp. z o.o, Grupa Operacyjna Ratownictwa Wodnego, CityZen oraz GOSiR w Dopiewie.

W programie imprezy przewidziane są różne konkurencje ratownicze na plaży i w wodzie, sztafety rodzinne Aqua-Rescue, Aquathlon Kids, trening Open Water, warsztaty ratownicze oraz strefa aktywności w miasteczku sportowym. Udział w zawodach jest bezpłatny, a zapisywać się do nich można poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie https://rescueheroes.pl/.

Wszelkich informacji o czerwcowych zawodach na „Owocowej Plaży” udziela jeden z organizatorów poprzez e-mail: biuro@gorw.pl, który już dzisiaj zachęca wszystkich do zmierzenia się z żywiołem wody!

Załączniki: