AKTYWNY ORLIK W DOPIEWIE cz.I
W sobotę, 27 czerwca, przy prawdziwie tropikalnej pogodzie, na terenie Kompleksu Boisk Orlik 2012 Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie rozpoczęliśmy program „Aktywny Orlik w Dopiewie”.
W pierwszym etapie odbyły się zajęcia z piłki ręcznej. Po części szkoleniowej przyszedł czas na mini turniej, w którym uczestniczki mogły sprawdzić swoje umiejętności w sportowej rywalizacji.
Nie zabrakło również części edukacyjnej — uczestniczki wzięły udział w prelekcji na temat zdrowego żywienia, przeprowadzonej przez panią dietetyk.
Program realizuje Gmina Dopiewo przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. W pierwszych zajęciach wzięło udział niemal 40 uczestniczek.
Dziękujemy za obecność i sportową atmosferę!
Fotki TUTAJ
