Aktualności

Jesteś tutaj

Challenge 3x3 Basket Cup

Fundacja Promocji i Rozwoju Gmin Polskich zaprasza do zgłaszania lokalnych drużyn do
udziału w ogoólnopolskich eliminacjach
Challenge 3x3 Basket Cup

Czytaj więcej

GALERIA ZDJĘĆ Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019

Przez dwa dni w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie (10-11 maja 2019) odbywał się turniej finałowy MISTRZOSTW POLSKI JUNIOREK MŁODSZYCH W PIŁKĘ RĘCZNĄ. 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, które oddają charakter turnieju. 

Czytaj więcej

Drugi dzień Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłkę ręczną DOPIEWO 2019

W drugim dniu Mistrzostw Polski juniorek młodszych rozegrane zostały dwa mecze. W pierwszym meczu SPR Gdynia zmierzyły się z AP Marcovia Marki wygrywając 34:29 i tym samym zdobywając brązowy medal na tych zawodach.

Czytaj więcej

Pierwszy dzień Finału Mistrzostw Polski Juniorek Młodszych w piłę ręczną DOPIEWO 2019

W pierwszym dniu rozgrywanych Mistrzostw Polski juniorek młodszych w hali sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie odbyły się dwa mecze.

Czytaj więcej

Finał Mistrzostw Polski juniorek młodszych

W najbliższy weekend historyczne wydarzenie na hali sportowej GOSiR w Dopiewie - finał Mistrzostw Polski juniorek młodszych w piłce ręcznej. Wśród zespołów rywalizujących o zwycięstwo nasz lokalny klub UKS Pantery Dopiewo. Harmonogram rozgrywek: Piątek 10.05.2019 g.

Czytaj więcej

Godziny otwarcia GOSiR w Dopiewie 2 maja 2019r.

W dniu 2 maja 2019r. GOSiR w Dopiewie będzie czynny w godz. 7.00-15.00.

Siłownia czynna w godz. 7.00-15.00.
Boiska Orlik w Skórzewie i Dopiewie oraz boisko wielofunkcyjne w Konarzewie czynne w godz. 9.00-22.00 ( boiska bez możliwości zapalenia świateł w godzinach wieczornych).

Czytaj więcej

Siatkarska niedziela w hali GOSiR

Niedziela 14 kwietnia w hali Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dopiewie zapisała się turniejem siatkówki drużyn amatorskich. Po ponad rocznej nieobecności znów mogliśmy oglądać zaciekłe pojedynki na siatce oraz walkę o każdy punkt.

Czytaj więcej

ROZSTRZYGNIĘCIE konkursu na ratownictwo wodne - "OWOCOWA PLAŻA" w Zborowie

Informujemy, że w wyniku przeprowadzonego konkursu ofert na obsługę ratowniczą kąpieliska "owocowa plaża" w miejscowoci Zborowo nad jeziorem Niepruszewskim,

Czytaj więcej

MARATON FITNESS

W minioną sobotę 23 marca odbyła się II edycja maratonu fitness, w tym roku 50 uczestniczek zmagało się podczas 3 godzin z 4 różnymi formami aktywności fizycznej.

Czytaj więcej

Strony